SK CZ
 
DETSKÉ IHRISKÁ
Základné vybavenie každého detského ihriska - veže so šmykľavkami, preliezačky, hojdačky, pieskovisko, domčeky a kolotoče pre všetky vekové kategórie určené pre verejné priestranstvá, do materských a základných škôl - pestrofarebné produkty na báze jedľového dreva doplnené kovovými a plastovými elementy.
DETSKÉ IHRISKÁ
TEMATICKÉ KOLEKCIE
Produkty zoskupené v rôznych dizajnových a tematických líniách vytvoria originálne detské ihrisko s dôrazom na vizuálnu a obsahovú stránku projektu. V ponuke sú nové prvky v tvare stromov, zariadenia s nádychom dobrodružstva, tak množstvo produktov pre úplne najmenšie deti.
TEMATICKÉ KOLEKCIE
ŠPORTOVÉ PRVKY
Zariadenia podporujúce športovú aktivitu, súbor gymnastických prvkov, doplnky športovísk, najmä pre kolektívne športy, chodník zdravie s niekoľkými stanovišti, produkty pre aktívny odpočinok seniorov, a navyše množstvo rámp a nájazdov v rámci stále populárnejších skate parkov.
ŠPORTOVÉ PRVKY
MESTSKÝ MOBILIAR
Neoddeliteľnou súčasťou detského ihriska by mali byť lavičky, odpadkové koše, informačné tabule, oplotenie, prípadne iné doplnky. V ponuke aj samostatne ako vybavenie parkov, záhrad, ulíc, námestí a reštauračných a rekreačných zariadení.
MESTSKÝ MOBILIAR
 
 • 29 rokov výrobných skúseností
  spoločnosti Legnolandia a 6 rokov
  servisných skúseností spoločnosti Zepelin
 • 10 rokov štandardná záruka na materál
  a výrobné chyby
 • 170 inštalácií v 70 mestách
  a obciach SR a ČR
 • Certifikáty manažmentu kvality ISO 9001 , environmentálneho manažmentu 14001 a energetického manažmentu 50001

novinky

ŠTÝLOVÉ IHRISKÁ DO MŠ

Pripravili sme akciovú ponuku detských ihrísk určených najmä do materských škôl. Zakúpte balík prvkov v rôznom prevedení a získajte zľavy až vo výške 20%. ŠTÝLOVÁ KVALITA, DO KTOREJ SA OPLATÍ INVESTOVAŤ. Nerozplynie sa ako dúha... novinky

do pozornosti

Kolekcia STROMY

Dizajnová novinka. Netradične riešená kolekcia multifunkčných prvkov v rôznych výškach. Dajte deťom nové nápady!